شما در ارس خرید میتوانید به راحتی به دنبال انواع محصولات آرایشی، مراقبتی، بهداشتی، شوینده، مواد غذایی باکیفیت، لوازم خانه و آشپزخانه باشید. ما به شما تضمین میدهیم که همه محصولاتی که در سایتمان ارائه میشوند، به صورت کاملاً  اورجینال و ساخت کشورهای اروپایی و ترکیه هستند. شما میتوانید با اطمینان کامل از اصالت کالاهایی که از ما خریداری میکنید، مطمئن باشید. همینطور یکی از ویژگیهای برجسته ارس خرید، قیمتهای بسیار رقابتی کالاهاست. ما همواره به شما بهترین قیمت ها را ارائه میدهیم و میتوانیم با اطمینان بگوییم که حتی قیمتهای ما در مواقعی تا دو برابر قیمتهای فروشگاههای دیگر پایین تر است. ما تمام تلاش خود را میکنیم تا به شما ارزش و کیفیتی بی نظیر را با قیمتی عادلانه و مناسب ارائه دهیم.

ماموریت ما این است که به شما تجربه خرید آسان، سریع و امن را ارائه دهیم. ما به رضایت شما از خرید خود اهمیت می دهیم و سعی می کنیم با پشتیبانی قوی و خدمات پس از فروش، نیازهای شما را برآورده کنیم. ارزش های ما بر پایه چهار عامل استوار است: کیفیت، قابل اعتماد بودن، صداقت و پاسخگویی. ما به کار خود علاقه مند هستیم و با تعهد و تخصص، سعی در رسیدن به بهترین نتایج داریم. ما با شفافیت و صداقت با شما برخورد می کنیم و در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال، سریع و حساسانه پاسخگو هستیم.

محصولات ما دارای تاریخ انقضای مناسب و همگی بالای یکسال هستند و قبل از ارسال، بررسی می شوند. در صورت لزوم، شما می توانید تاریخ انقضای هر کالای خود را در سایت چک کنید یا با پشتیبان فروشگاه تماس بگیرید. ما ضمانت تطابق کالا با توضیحات آن در سایت را نیز ارائه می کنیم. تمامی محصولاتی که بر روی سایت ما قرار دارند، دقیقا همان محصولاتی هستند که به دست شما خواهد رسید. ما ضمانت میکنیم که تصاویر و توضیحات محصولات بر روی سایت، به طور کامل و دقیقا با محصولات واقعی مطابقت دارند. در صورت عدم رضایت، شما حق دارید کالای خود را در عرض 7 روز پس از دریافت، بازگردانده و هزینه خود را دریافت کنید.

 

ما دارای مجوز فعالیت قانونی از سازمان های مربوطه هستیم و از حقوق مشتریان خود محافظت می کنیم.