[vc_row][vc_column][vc_column_text]آیا می‌دانید هدف ایجاد منطقه آزاد ارس چیست؟ اغلب این مناطق با هدف عمران و آبادانی، رشد و توسعه اقتصادی، جذب سرمایه‌های خارجی و داخلی، ایجاد ارتباط با اقتصاد جهانی، انتقال دانش و تکنولوژی، توسعه بخش صادرات و ایجاد اشتغال سالم و پاینده ایجاد شده‌اند.

در میان مراکز تجاری که در منطقه آزاد ارس تبریز در حال فعالیت هستند، فروشگاه اینترنتی ارس خرید با عرضه انواع محصولات غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم‌خانگی، لوازم ورزشی و سایر محصولات مشابه در خدمت مشتریان محترم است.

اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ارس هستید و قصد دارید از اتفاقات و اخبار منطقه آزاد ارس مطلع شوید، در ادامه با ما همراه باشید. در این مقاله اطلاعاتی همچون مزایای سرمایه‌گذاری در این منطقه، نحوه ثبت شرکت در ارس و دیگر موارد مشابه را بیان می‌کنیم که با کسب اطلاع کامل به افزایش سود و درآمد خود بپردازید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”24294″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”چرا در منطقه آزاد ارس جلفا سرمایه‌گذاری کنیم؟” font_container=”tag:h2|font_size:22|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1625729792786{margin-bottom: 20px !important;}”][vc_column_text]منطقه آزاد تجاری ارس کجاست که باعث وسوسه سرمایه‌گذاران شده است؟ زمانی که مکانی موردتوجه سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد، احتمالاً امکانات زیادی را در اختیار این افراد قرار می‌دهد؛ زیرا اغلب سرمایه‌گذاران قصد دارند با انباشت پول خود در منطقه موردنظر سرمایه خویش را افزایش دهند. به‌طورکلی ارس دارای سه ویژگی منحصربه‌فرد به شرح زیر است:

– سرمایه‌گذاری امن؛
– ایجاد رقابت سالم؛
– افزایش سوددهی.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”چرا اصرار به سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس داریم؟” font_container=”tag:h3|font_size:16|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1625729908808{margin-bottom: 20px !important;}”][vc_column_text]باتوجه‌به قوانین کشور عزیزمان، با سرمایه‌گذاری در این منطقه اصل پول شما حفظ خواهد شد. با این حساب هیچ دغدغه و نگرانی دررابطه‌با ازدست‌دادن پول خود ندارید و قادر هستید با خیال راحت در هر نوع فعالیتی که تمایل دارید، همچون صنعتی، فروشگاهی، ملکی و ساخت‌وساز سرمایه‌گذاری کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]در این منطقه به‌راحتی به نیروی کار جوان، فعال، تحصیل‌کرده و متخصص دسترسی خواهید داشت و قادر هستید، با علم و تکنولوژی فراوان کسب‌وکار خود را آغاز کنید. درواقع باید بگوییم که با ثبت شرکت در منطقه آزاد ارس به‌راحتی به بازارهای منسجم و بزرگ دنیا دسترسی دارید؛ زیرا مراکز گمرکی در این منطقه در حال فعالیت هستند که محصولات اصل و برند را در اختیار فروشگاه‌های مختلف قرار می‌دهند.

با این حساب می‌توانید از این طریق تولیدات خود را به سایر کشورها صادر کنید یا اینکه به واردات کالا به کشورمان بپردازید.[/vc_column_text][vc_custom_heading text=”منطقه آزاد ارس جلفا کجاست؟” font_container=”tag:h2|font_size:22|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1625730393924{margin-bottom: 20px !important;}”][vc_column_text]منطقه آزاد تجاری ارس کجاست؟ این منطقه در شمال غربی ایران در نقطه صفر مرزی واقع شده است که با کشورهایی همچون ارمنستان، آذربایجان و نخجوان ارتباط دارد. درواقع منطقه آزاد ارس تبریز در کنار رودخانه ارس قرار می‌گیرد که شهرستان‌ کلیبر از طرف شرق و شهرستان‌های مرند و اهر از طرف جنوب با این شهرستان همسایه هستند.

با این حساب اگر قصد دارید که بدانید منطقه آزاد ارس جلفا کجاست، باید بگوییم که این منطقه در شمال ایران قرار داشته و از قوانین عمومی دولت مستثنی است و مطابق با قوانین حاکم بر مناطق آزاد تجاری و صنعتی اداره می‌شود. به همین دلیل این منطقه اساسنامه مخصوص به خود را دارد. لازم به ذکر است اگر موارد پیش‌بینی‌نشده‌ای در قانون کشور و اساسنامه این مناطق درج نشده باشد، اداره امور منطقه باید مطابق با قانون تجارت انجام شود.[/vc_column_text][vc_single_image][/vc_column][/vc_row]